top of page

Ukseava mõõtmine 


Metalluste  vahetus on sageli esimene suurem remont, mis kortermajas ette tuleb võtta. Võib juhtuda, et Teil puudub selline remondikogemus. Metalluksed puudutavate küsimustega on mõistlik pöörduda asjatundjate poole. Kvaliteetne tulemus eeldab põhjalikku eeltööd ja oskuslikku projekteerimist. Vanade uste seisund tehakse selgeks, määratletakse remondi eesmärgid ja tingimused, millele peavad vastama uued metalluksed. ESTA UKSED-el on aastakümnete pikkune usteealane kogemus. Hoolikas eeltöö on eduka ustevahetuse vundament. Objekti tingimused ja nõuded analüüsitakse enne hinnapakkumist põhjalikult läbi. Pakkumisest selgub detailselt, millise tootega on tegu ja mis sisaldub paigaldustöödes.

Lugupeitud klient!

Kui tellite kõigepealt mõõtmise, siis on selle teenuse hind  30.- euro.
Kui pärast mõõtmist Te ostate meilt toote, siis mõõtmise teenuse hind ehk 30.- euro arvetatakse üldhinnast maha.
Kui  Te ostate ESTA UKSED salongis toote kohe ära, siis ei pea Te mõõtmiste eest üldse midagi maksma.

Kui teil on küsimusi ukseava mõõtmise kohta  võtke meiega julgelt ühendust    

Kuidas ise mõõta ust?

Ukse mõõtmisel on oluline mõõta ukselengi välismõõt ehk reaalne ukseava (pildil seinaava laius ja kõrgus). Kui olemasoleva ukse piirdeliistud takistavad tegeliku ukseava suuruse mõõtmist, tuleb avaust võimalikult täpselt hinnata või täpsemaks mõõtmiseks piirdeliist eemaldada.

Mõõtmisel tuleb arvestada ka, et  ukselengi mõlemale küljele ning üles peab jääma 10-0 mm vahe kiilude ja montaaživahu jaoks. Ukse ja lengi mõõdud antakse moodulmõõduna, kus 1 moodul (1M) on 100 mm.

seinaava.jpg

Uste paigaldus

 

Kõigepealt kanname hoolt selle eest, et meilt ostetud uks saaks korralikult paigaldatud.Selleks, et kvaliteedis kindel olla, peaks usaldama oma ala spetsialiste. ESTA UKSED paigaldusmeeskonnal on kogemusi kauemgi kui firmal ajalugu. Meeskonna liikmed on saanud nõutava väljaõppe nii Eestis kui ka meie välispartnerite juures. Lisaks paigaldusõppele on läbitud ka nõutavad töö- ja tuleohutuskursused.

Meie professionaalsed uksepaigaldajad kindlustavad Teie ukse laitmatu töö.

Hooldus ja remont

 

Hooldus- ja remonttööde hinnakiri

1. Hooldus- ja väljakutse 59,00 € +KM (väljasõit ja töö esimesed 30 minutit)
2. Tunnihind ainult tööpäeviti 10:00 – 17:00 55,00 € +KM
3. Objekti asumisel väljaspool Tallinast lisandub kilomeetri 0,50 hind+KM (sõit objektile ja tagasi alates Tallinna piirist)
4. Materjal vastavalt kulule

Miinimumtasu on väljakutse hind.
Kui tekkis lisaküsimusi või soovite tellida hooldusteenust, siis kirjutage meile
 hooldus@estauksed.ee 

Ukseava korrastamine

 

Suheldes erinevate uste kompaniide konsultant-menedzeridega Te kuulete soovitusi kasutada plastik või  krohviliistu uste avade kallaku viimistlemiseks. Mida endast kujutavad ukseava kallak? Kallak on üks osa seinast mis  ühendab kolmest küljest uksepiitasid ja alumist lävepakku. Just kallakute  õige asend on lõplik etapp metalluste monteerimisel. Kui kirjeldada metalluste või korteriuste paigaldusprotsessi on vajalik märkida ära vanade puit uste demonteerimis etappi, mille juures tekibki õige kallaku paigast nihkumine.Teisiti demonteerimistöid ei ole võimalik läbi viia. Peale uute uste paigaldamist meie firma usteavade kallakute viimistlemisel kasutab lamineeritud plaate MDF(laiusega kuni 900 mm). Viimislustööd lõpetab lamineeritud MDF ukse piitade liistude paigaldamine. 

www.estauksed.ee

Teemantsaagimine

 

Teemantsaagimise teenus pakkub ette kivi või betooni lõikamist. Põhimõtteliselt, see on väljalõikamine igasuguseid avasid paneelmajades, ukse ava suurendamine ja metallist ukseraami väljasaagimine. 

www.estauksed.ee
bottom of page